Sayfa 63/389 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon
Arama sonucu : 3108 madde; 497 - 504 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by eainvestment Yazıyı Oku
    Umarım döner buralardan ve güzelim teknik bozulmaz.
    Umarım sıkılanların malını topluyorlardır

Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yatırımından vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazdıklarım paylaşım,sohbet be geyikten ibaret...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

2.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Umarım sıkılanların malını topluyorlardır

Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yatırımından vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazdıklarım paylaşım,sohbet be geyikten ibaret...
    İş yatırımdaki Patronun gelmesi lazım sn.Philospher, 0.93-94ten döndürmüşlerdi hatırlarsınız 1.07ye kadar gitmiştik, 1-1.02 önemli, bugün 1.01'i de gösterdiler.

3. Rysaşa daldılar,tahmin etmiştim ama 1.12 den alalal dedi elim gitti vazgeçtim,neyse sağlık olsun...

Buna da 1,10 gösterseler bari ...
    Son düzenleme : philosopher; 01-06-2017 saat: 16:03.
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

4. Güzelim hissimiz 246 lota 1 metrekare İstanbul'da Ankara'da İzmir'de Antalya'da bize kira getirili yer veriyor daha ne isteyelim sipekim Sağ ol teşekkür ederim sabah yine kaptık 3 5 lot dipten onun sevinci bile yeter bize. 246 Lot 2460 Lot veya 24600 varsa paranız 246000 Lot yani 1000 metre kare yer alın.atin kenara kira gelirli deponiz var istanbulda.toprak alma bu hisseyi al tut 2018 de 5 katına sat

5. Her sayfada 5kez 250liraya metrekare depo satışı yapan arkadaşım ,bugün bir milyon metrekare kapalı alanımız Yok.toplam 600bin metrekare bugün için.proje halindekileri de eklersek 800bin metrekare.Aç bi portföyü hesapla.Yani senin hesabına uyarlarsak bir metrekare alanın fiyatı 450 lira, ama her metrekarenin 1200lira da borcu var .Piyasa fiyatladı fiyatlıyor zaten.3 senedir yüklü taşıyorum ben.Kimler geldi geçti burdan.Trakyalılar,İrlandalılar.. 10olacak,5in altına vermem diyenler.hiçbirisi 1 tl yi bile göremedi.2015te 0,76 görüp 2016 da 0,49u gördük burda.o zaman da uçacak kaçacak milyon metrekare hesabı yapan çoktu.Şirket hakkında yorum yap projeleri konuş yönetimi konuş beklentisi varsa konuş.Ama şimdi al seneye 5 katına sat demen vebaldir.Kendi hedef fiyatını kendine sakla derim.

6. Haklısınız.fiyat vermemek lazım fakat olanda bu. Ama bu kadar yüksek borcumuz yok yani ona katılmıyorum. Araştırdığım ve bildiğim kadarıyla 500 milyon TL borcu var firmanın. Gerçek şu ki ucuz kalmış bir portföy. Gidecek yolu var ama 5 3 2 kimse bilemez firma sahibi bile bence bilmiyor değerini. Birde 800 bin metrekarenin çoktan geçildiğini düşünüyorum. Yeni hedeflerinin ise daha fazla alan depo olduğunu sanırım en son aldıkları 22 milyonluk arazi ile belli ettiler. Ben buradan almak isteyenleri cesaretlendiriyorum ama kısa vadede orta vadede hüsran dur diye söylüyorum. 2018 sonunu bekleyeceksseniz kaybettirmez diye düşünüyorum.

7. 1,01 aldıklarımı 1,03 'den ödünç verdim,daralttı bu aralık...

8. Dedigim gibi çok can sıkacak ama sabreden iyi kazanacak. Ağır ağır ilerleyecektir.mesala 2 ay sonra 1, 30 4 ay sonra 1,50 6 ay sonra 1,80 seneyede 3 olsa paran 1 senede 3 e katlar daha iyisini daldan dala atlayarak yapan var mı? Ytd

Sayfa 63/389 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •