Sayfa 65/66 İlkİlk ... 155563646566 SonSon
Arama sonucu : 522 madde; 513 - 520 arası.

Konu: DMSAS - Demisaş Döküm

1. iyi bir hafta olur inşallah...

2. Şu bilançoyu begenmeyipte satana Allah akıl fikir versin.

3. Çok istikrarlı
    On sene önce neyse yine o

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by katre7878 Yazıyı Oku
    Çok istikrarlı
    On sene önce neyse yine o

paramızı sabit tuttu sağolsun...bu iyi bilançonun tozunu bayramdan sonra inşallah attıracağız...

5. iyi bayramlar...

6. Hisse hakkında fikri olan var mı?Bu kadar sert düşüş neden ve nerde duracak?Şirket sahipleri bu durumdan utanmıyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by katre7878 Yazıyı Oku
    Hisse hakkında fikri olan var mı?Bu kadar sert düşüş neden ve nerde duracak?Şirket sahipleri bu durumdan utanmıyor mu?

ortak hisseye bir grup girdi ve çıktı o kadar....şirkette olağan dışı hareketi gerektirecek hiçbirşey yok....bilanço iyiye gidiyor o kadar....özetle spekülatif hızlı çıktı hızlı indi....piyasa değeri ucuz gelecek vaad eden şirket dmsas....uzun vade iyi yerlere gelecektir kısa vade hareketlere kafayı yormayın orada hertürlü yatırımcı var...uzun bak olaya arkana yaslan...

8. hisse normalde ucuz ama gitmesine müsaade etmiyorlar...8 tl ler dmsas için pahalı değildi ne olduysa satmak için yarıştılar kendileri bilir inananlar ile yola devam etmek en iyisi...biz cefasını çekiyoruz yıllardır taşıyoruz sefasından da 2 tl için vazgeçecek değiliz...yolumuz uzun inşallah....bu yıl için beklentim 20-22 tl.....4-4,5 milyar piyasa değeri....net kar yıl sonu beklentim 200-250 milyon üstü olabilir aşağısını beklemiyorum....ytd

Sayfa 65/66 İlkİlk ... 155563646566 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •