Sayfa 65/153 İlkİlk ... 1555636465666775115 ... SonSon
Arama sonucu : 1219 madde; 513 - 520 arası.

Konu: U.v. Temettü yatırım planım(portföyüm)

1. Bilanco video

Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    4. çeyrekler gelsin istediğiniz hisselerle ilgili diğer arkadaşların ki dahil toplamda bi 15 tanesıne vıdeo ile bakıvereyım kısa kısa.
    Şimdiden kabul ettiğiniz için teşekkürler..gelişi güzel hisse almaktansa en azından bilanço hareketlerine göre hisse değerlemeye ögreniyoruz..Ben şimdiden elimdeki hisseleri yazıyım belki daha sonra sıra gelmez

Tupras,Petkim,Aselsan,Cimsa ve ne yazıkki Fener(bir türlü elimizden çıkaramadık zarar zarar üstüne psikolojik olarak sat diyorum kendi kendime ama satamıyorum %50 den fazla zarar var)

2. Sabirsizlikla bekliyorum listeyi

HTC_2Q4D100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    😀😀😀
    Valla tavla ilgili grafik satış şirket raporları ne var ne yok attım ortaya.
    Elimde 150 lot var.
    Hisse güzel bimas trkcam Ereğli ile alım fırsatı açısından en güzel hisseler.
    İlerde patlama yapacak hisse bulabilecek gibi durmuyorum.
    Erhan hocamla konuştuktan sonra tüm bist hisselerini gözden geçirdim.
    Eleye eleye 25-30 tane şirket kaldı. Bunlar arasından dönem dönem ucuzladikça almayı düşünüyorum. Enflasyondan arındırılmış getirilere baktığımda 10 katdan daha fazla getiriler elde edilmiş. Bundan sonra o kadar gitmez deniyor bilemiyorum. Bana yarısı kadar gitse yeter hesaplamalarıma göre. Gelecek beklentili bulabildiğim üç şirket var petkim,sasa ve kords. Şirket sayılarını azaltmayı düşündüm sürekli. Ama sanırım bunu beceremeyeceğim. Artık aralarından süreç içerisinde piyango vuran olursa öper başımıza koyarız 😀
    Cemts karel ve enerjisa plase olabilir belki ama uv sıçrama hisseleri için daha detaylı analiz gerekiyor.
    Elde ettiğim 25 küsur hisseyi paylaşacağım hatta ekran görüntüleri de atmak istiyorum.
    Erhan hoca gibi puanlama sistemi uygulamaya çalıştım ama yüzüme gözüme bulaştırmış olabilirim 😀
    Yakında paylaşırım. Yalnız bist şöyle bir iki sene sürüneydi iyiydi😀 daha tam toplayamadık.
    Neyse haydin selametle...
    Sabırsızlıkla bekliyorum tosunpasa

Alıntı Originally Posted by Pyrex34 Yazıyı Oku
    Sabırsızlıkla bekliyorum tosunpasa
    Sağolun arkadaşlar.
    Fakat benim acemi yatırımcı olduğumu aklınızdan çıkarmayın lütfen.
    Zaten çıkardığım şirketleri herkes biliyor tabi ama kimseyi de etkilemek istemem.
    Saygılar.

5. @tosun abi.

bimasın sebebini yaşar erdinç bir videosunda bahsetmişti videoyu hatırlamadıgım için ne oldugunuda unuttum.

Mantıklı bır acıklaması vardı oz sermayenın artışıylamı ne birşeyle alakalıydı da unuttum.

aslında bu konuyu araştırıp ogrenmemiz gerekir bu bence benım bir eksikliğim.

öğrenirsen banada haber ver.

@pyrex şimiden liste tutamam ozman geldıgınde soylerım buraya yazarsınız.

ama şunu net soyleyeyım fenerın ve spor hisselerinin tümünün incelenecek hiçbir tarafı yok fenerı ıncelemyecegımı şimdiden bil cunku zaten sınırlı sayıda hısse inceleriz bunuda fener gibi kızma ama saçma sapan bir hisse ile geçirmeyelim bari.

cidden sacma sapan spor hisseleri hepsi ekside. keşke bu konuda bıraz dıkkatlı olsaydınız neyse.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Sa ustad konfurt gidaya ne dersin kendimce arastirdim guzel gibi geldi bana kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir

Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    @tosun abi.

bimasın sebebini yaşar erdinç bir videosunda bahsetmişti videoyu hatırlamadıgım için ne oldugunuda unuttum.

Mantıklı bır acıklaması vardı oz sermayenın artışıylamı ne birşeyle alakalıydı da unuttum.

aslında bu konuyu araştırıp ogrenmemiz gerekir bu bence benım bir eksikliğim.

öğrenirsen banada haber ver.

@pyrex şimiden liste tutamam ozman geldıgınde soylerım buraya yazarsınız.

ama şunu net soyleyeyım fenerın ve spor hisselerinin tümünün incelenecek hiçbir tarafı yok fenerı ıncelemyecegımı şimdiden bil cunku zaten sınırlı sayıda hısse inceleriz bunuda fener gibi kızma ama saçma sapan bir hisse ile geçirmeyelim bari.

cidden sacma sapan spor hisseleri hepsi ekside. keşke bu konuda bıraz dıkkatlı olsaydınız neyse.
    Araştırayım bir bakalım.

Alıntı Originally Posted by Serdardm79 Yazıyı Oku
    Sa ustad konfurt gidaya ne dersin kendimce arastirdim guzel gibi geldi bana kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir
    Satış karlılık güzel artmış. Son dönemde iki kat. Efk net kar güzel. Defter değeri tarihsel ortalamasında sayılır. Güzel.
    Ama top class harici şirketlerden alım düşünmüyorum pek.
    Ayrıca her ay binlerce liralık para yatırıyoruz programı alın arkadaşlar videoda var ne güzel. Paranızı bilmeden yatirmayin.
    Şirketin tüm verileri var programda.
    Yıllarca alacağın bir hisseyi bilmeden almak yanlış. Elimizde rehber video da var.
    Saygılar.

Sayfa 65/153 İlkİlk ... 1555636465666775115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •