Sayfa 65/504 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon
Arama sonucu : 4026 madde; 513 - 520 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Angenden bir cacık olmaz diyenler vardı 20 tl iken....O arkadaşlar burada mı ?
    Şu yaşa gelmişiz ama yinede yazılandan çizilenden etkileniyor insan. Elinde tuttuğu hisseyle ilgili (inandırıcı olmasa da) iltifatları hemen özümseyip arka nöronlarda not ediyoruz; o orada öylecene duruyor, silemiyorsun.

Bu psikanalitik yöntemler tamamen profesyonelce kullanıldı bu başlıkta. Gözüne ışık tutulmuş tavşan misali bundan başka hiç bir şey görmedi gözümüz.

Kandırıldık...

Demekki neymiş, burası yavru kurtların değil avcı kurtların mekanıymış. Ben yeni doğmuş minicik bir kurtmuşum meğersem.

2. Bu anlamda, hiç şüphesiz bu başlığın en profesyonel ikilisi külyutar ve Şaho. İkisini de tebrik ediyor, şapka çıkarıyorum. 30 lara getirselerdi her ikisine de yemek sözüm vardı, halen de var. Her şeye rağmen. Akıllı insanları severim.

3.  Alıntı Originally Posted by akdere18 Yazıyı Oku
    Ve tekrar aynı doları almak icin en az 8 kat değerlenmesi gerekiyor. Tabi zaman kaybı artı enflasyonist eğilimlerle beraber sayın külyutar ın dediği 240 a fitim.

M2101K9AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    240 olunca satarım

Şimdiden beyan ederim.
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

4.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    240 olunca satarım

Şimdiden beyan ederim.
    Benimde hedefim aşağı yukarı aynı. Ha bu fiyat için ne kadar bekleyeceğiz tahminim ise yok sanırım 3 yıldan aşağı olmaz diye düşünüyorum

5.  Alıntı Originally Posted by dogville Yazıyı Oku
    Hisseye yanlış zamanda girip yüksek fiyatlardan aldıysanız bu sizin sorununuz..

Bu, sizin şirketi değersiz gösterme çabanız için bir gerekçe olabilir mi?

Size şunu hatırlatmak isterim;

Bu hisse 2 liralardan 65 liraları gördü..

O zaman yatırım yapmış ve beklemiş olsaydınız devasa bir kazanç elde etmiş olacaktınız..

Ancak 60 lirada iken çok pahalı olan hisse şu an bu fiyatlarda ve aracı kurum sahibi bir biyoteknoloji şirketi için çok ucuz bence..

Yatırım için uygun zaman mı?

Bence evet..

Yatırımcıların bir çoğunun yaptığı en büyük hata günlük fiyat hareketleriyle fazlaca ilgilenmeleridir.

Oysa şirketlerin içsel değerlerini doğru hesaplayıp, temel, teknik ve takas analizini doğru bir şekilde yaptıktan sonra yatırım yaparak beklemeyi bilenler daima en iyi kazananlar olacaktır.

Syg.
    Eyvallah

Tam isabet
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

6.  Alıntı Originally Posted by akdere18 Yazıyı Oku
    Benimde hedefim aşağı yukarı aynı. Ha bu fiyat için ne kadar bekleyeceğiz tahminim ise yok sanırım 3 yıldan aşağı olmaz diye düşünüyorum

Yaklaşmakta olan bir cisim var

7.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Bu anlamda, hiç şüphesiz bu başlığın en profesyonel ikilisi külyutar ve Şaho. İkisini de tebrik ediyor, şapka çıkarıyorum. 30 lara getirselerdi her ikisine de yemek sözüm vardı, halen de var. Her şeye rağmen. Akıllı insanları severim.
    İstanbul da idim dün.

Bugün bursa da, yarinn Antalya da, öteki gün Allah kerim

Ekmek arası döner , Ekrem coşkun olsun.

33 olunca ... Anlaştık

8. İstısnasız tum kagıtlar gıttı, bu harıç, sanırım eskı çalışanşanlar hıssede olanlar var onların cıkması beklenıyor. başkada bende hıcbır gerekce yok..bu arada şirket telefonlar açmıyor..

Sayfa 65/504 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •