Sayfa 692/845 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742792 ... SonSon
Arama sonucu : 6759 madde; 5,529 - 5,536 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Eşeğin cazibesi gözlerinde derler. Ytd

2. Sayfalar ilerlemiyor genel olarak.
    Kafalar bombastik, vergi haberi ile çıkanlar, bayram öncesi çıkanlar, gaplı açılma sebepli elbet döner deyip çıkanlar, endeks düzeltmeye geçecek deyip çıkanlar vs vs. Nereye gittiler acaba. Bizimki ise kurbağalama stili ile ilerliyor. haftaya çarşamba seriah endeks öncesi ve sonrası nasıl şekil alacak? Ytd

3. Düzlüklerde güneş tepemizde sazlıkların oraya yattık etrafı gözlüyoruz. Pençelerimiz kaşınıyor kan kokusu alıyoruz. Snıf snıf )

4.  Alıntı Originally Posted by Böcek34 Yazıyı Oku
    Düzlüklerde güneş tepemizde sazlıkların oraya yattık etrafı gözlüyoruz. Pençelerimiz kaşınıyor kan kokusu alıyoruz. Snıf snıf )
    Sizde bir noname34 havası var! Biliyorum o 4 ayaklı vahşileri seviyor, sizin ise uçan pençeliler ve kaçanları! Ha bir şair ruhlusunuz. Kan kokusuna gelirsek burada o koku her daim var tahtacımız çok KANcık oradan bağ kurulabilir. 😊
    Ytd

5. Noname34 üstaddan uygulamalı ders alıyorum. Düzlükte hangi ava kitlenmek lazım, kuyruğu dik tutma alıştırmaları, çamura yatmamak, hızlı koşu gibi 😃 Tahta insanı şair yapıyor. Tahtacı buradan basmaya çalıştığı malları almak için gün gelecek milleti ezecek diye bir öngörüm var. Tavsiye filan değil öngörü 🙃

6. Şiir gibi bir tahtamız olursa birgün şair yapabilir, şimdiye kadar gazel ve uzun havagazı şeklindeydik. Basmaya çalıştığı mal var mı bilmiyorum ama geçmişten beri bastığı malları almaya çalışan biri eğer baskıya devam ederse o mallarıda elinden kaptırabilir. Yukarıda almaya çalışırsa daha maliyetli olur kanımca! Ama bir çok insanı yıprattığı için geçmişten günümüze ne kadarı dışarıda ne kadarı sabırsızca bıraktı gitti yine bunların hepsini tahtacı biliyor. Biz ya da ben bilmediğim için aynı döngüde sarmal birşekilde dönüp duruyorum bunca zamandır. Kendi bilir ben beklerim kısmındayım. Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Karax hc yine geldin demek kürkçü dükkanına.
    Seni çeken bir şey var bu hissede, şöyle iki kelime ile nedir? 😊 Ytd
    Kozal ile bunun arasında gidiyorum geliyorum, en son elimde Petkim kaldı. Ne bileyim içimden bir ses ttkom gibi olacak diyor. Sonra sağ taraftan şeytan dürtüyor hektas gibi olacak diyor. Sonra bismillah çekip şeytani kovuyorum alıp satıyorum. 1.5 yıldır eziyet çektiriyor yatirimcisina en azından 1 dolar olsa diye umuyorum. Karmaşık duygular. Ama bu essekte beni çeken birşey var. Adını ben kıyamadım. Müslüm baba koysun. Adını sen koy.

8.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Kozal ile bunun arasında gidiyorum geliyorum, en son elimde Petkim kaldı. Ne bileyim içimden bir ses ttkom gibi olacak diyor. Sonra sağ taraftan şeytan dürtüyor hektas gibi olacak diyor. Sonra bismillah çekip şeytani kovuyorum alıp satıyorum. 1.5 yıldır eziyet çektiriyor yatirimcisina en azından 1 dolar olsa diye umuyorum. Karmaşık duygular. Ama bu essekte beni çeken birşey var. Adını ben kıyamadım. Müslüm baba koysun. Adını sen koy.
    Henüz bende koyamadım. Dünde dediğim gibi adam hisseyi sürekli eşek gözlü gibi tuttuğu için bir cazibe, bir albeni katıyor.. hal böyle olunca insanlarda gidip gelmeler normaldir diye düşünüyorum..

Müslüm Baba dan isteğin üzerine gelsin.. ytd
    https://youtu.be/x1KQiunbwuk?si=HxPY6gGh1FdU0AdQ ytd

Sayfa 692/845 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •