Sayfa 76/414 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon
Arama sonucu : 3310 madde; 601 - 608 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Sevgili ortaklar,
    Olumlu-olumsuz tüm yorumlara saygılıyız ve çok şey öğreniyoruz.Uygun zamanlarda devamı diler,INFO nun satışlarını çalı dibinden izlediğimizi belirtir,giriş yaptığımızda birlikte hedeflerimize ulaşmayı dilerim.
    .
    Syg
     Alıntı Originally Posted by memo Yazıyı Oku
    Oooo Sn. GSELMAN
    .. siz beni hatirlamaZsiniz lakin 2019da adnacta ayni zamanlarda yatirim yamistik ozamandan mesajlasmamiz dahi halen mesaj kutumda.. Saygilar.. Sevgiler... Gaddar tahtalarda denk gelmekte kader

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    .
    Vay sn memo can iyi hatırladın kardeşim.Ne günlerdi ah o günler.
    Bugün itibarı ile ''aldanmadan mal sahibi olunmaz'' düsturundan hareketle Güççük Turgut'un holdingine ayırdığımız fonun 1/3 ü ile yine yeniden giriş yapmış bulunmaktayım.Dost ve arkadaşlara duyururum.Kalan 2/3 ü de gün içi ya da takip eden günlerde heybeye koyup mart ayına kadar dondurucuda bozulmadan bekleteceğim.
    .
    Syg
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

2. Hsbc deki dayı sayesinde diğer 1/3 daha gelmiş.Satın satın kalede yaşar var. Bu arada karşılıklı işlem değilse dün 1.300.000 lot civarı alış yapan Kuru Soner'in Marbaş ı nı bugün kusturmuşlar 90.000.--TL zararla.Ben olsam kurumun yerinde maaşlarından keserim.
    .
    Syg
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

3. Selamlar arkadaşlar şimdi kar tahmnleri güzel kağıtta 500 600 hatta 800 milyon kar tahminleri var benimde bu kar tahminlerinden sonra aklıma ilk gelen gsdho temettü verimi oluyor verirsede ne kadar temettu verir 450 sermaye 500 kar etse 1.10 kuruş hisse başı kar oluyor bunun yüzde 20 30 unu dagitabilirmi sizlerinde görüşlerini almak isterim

Bilanço öncesi burada kusturma olur. En son 1.80'lere malı kusturup sonra alıp kopardılar. Çok fazla ve küçük Kademeli alım yapmak lazım. Nedensiz verirler ve veriyorlarda... Navlun düşmüş çıkmış çok öenmli değil artık geçen sene edeceği karı hem kurdan hem navlundan aldı. Bu sene yatay kalsa bile bu devasa para kasaya girdi.

5. Piyasa değeri bugün itibari ile 87 milyon dolar hayırlı olsun. birde döviz artarsa daha da iyi olacak

6. Diğer hisse satışından gelen nakitle 2 pay daha alarak 4 paya çıkarıp 1 de ihtiyat akçesiyle beklemedeyiz.Martta görüşürüz.Çaaaavvvv.

7. Acaba TY Holdinge 8X milyon dolar verseler satarmı ?

8.  Alıntı Originally Posted by Işık2 Yazıyı Oku
    Acaba TY Holdinge 8X milyon dolar verseler satarmı ?
    77 Milyon dolar hocam.Şirketin %90'ını alınca diğer %10 da bizim olur.Gerçekten şaka gibi fiyatlama...

Sayfa 76/414 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •