Sayfa 78/144 İlkİlk ... 2868767778798088128 ... SonSon
Arama sonucu : 1145 madde; 617 - 624 arası.

Konu: ALBRK - Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

1. Sadece bu değil sayın bdayım. Devir işlemi rekabet kurumu tarafından onaylandı. Natura Gıda'nın "Lüksemburg investment company 416 sarl" tarafından devir alınmasına izin verildi. "Natura rekabet kurumu" diye arama yaparsanız görürsünüz. Ayrıca Natura Gıda sitesinde suriyedeki fabrikanın satışı için de yönetime yetki verildiğine dâir bir YK kararı bulabilirsiniz. Natura satıldı ve bize ekmek yedirmek istemiyorlar alavere dalavere yaptıkları her şey. Banka yönetimi güvenilmez bu kesin. Cengiz Bey bunun neresinde hala anlayabilmiş değilim. Bir türlü inanamıyorum yaptıklarının bize görünen şekilde olduğuna.

Alıntı Originally Posted by Demiraslan Yazıyı Oku
    Sadece bu değil sayın bdayım. Devir işlemi rekabet kurumu tarafından onaylandı. Natura Gıda'nın "Lüksemburg investment company 416 sarl" tarafından devir alınmasına izin verildi. "Natura rekabet kurumu" diye arama yaparsanız görürsünüz. Ayrıca Natura Gıda sitesinde suriyedeki fabrikanın satışı için de yönetime yetki verildiğine dâir bir YK kararı bulabilirsiniz. Natura satıldı ve bize ekmek yedirmek istemiyorlar alavere dalavere yaptıkları her şey. Banka yönetimi güvenilmez bu kesin. Cengiz Bey bunun neresinde hala anlayabilmiş değilim. Bir türlü inanamıyorum yaptıklarının bize görünen şekilde olduğuna.

bunun linkini paylaşabilirmisiniz burada

https://www.rekabet.gov.tr/tr/SonKur...f-005056b1ce21

tamam buldum

ama anlaşma sağlanamamış ki hala bizim üzerimizde görünüyor

4. Ben henüz inceleme fırsatı bulamadım ama tahmin edebiliyorum. Şu şu ve şu gelirler geçmiş yillar kar ve zarar tablosuna eklendi diyip hasır altı yapmışlardır.

bu yönetimden her şey beklenir ,500 milyonun üstündeki karı bile 194 milyon gösteriyorlar ,

6. Bir anlaşma olmamışsa neden rekabet kurumuna başvuru yapılsın ki.

Alıntı Originally Posted by Demiraslan Yazıyı Oku
    Ben henüz inceleme fırsatı bulamadım ama tahmin edebiliyorum. Şu şu ve şu gelirler geçmiş yillar kar ve zarar tablosuna eklendi diyip hasır altı yapmışlardır.

yok yooookkkkkkk yapamazlar , öyle hasır altı yapılacak bir oran değil

kaldıkı ben raporları incelerken gördüm duruyor hala bizim

Sayfa 78/144 İlkİlk ... 2868767778798088128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •