Sayfa 799/992 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849899 ... SonSon
Arama sonucu : 7930 madde; 6,385 - 6,392 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Bu arada tam inceleyemedim ama bu çeyrek rakamı çok iyi gelmiş, ilk 6 ayda 240 milyon, son 3 ayda 257 milyon, 9 ay toplamında 497 milyon kar yazmış.
    Sermayenin yaklaşık 6.5 katı kar yazmış 9 ayda, maşallah diyelim.

Hayırlı olsun.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Parsan mükemmel bilanço geldi,esas faaliyet süper,asil çelik tarafı süper,döviz olarak ciddi borç azalmış,azıcık net işletme sermayesi eksiği var oda yılsonuna inşallah artıya geçer .

3. Bilanço hayırlı olsun

4.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Kimki bir tahtada hem trade edip hemde mal kaptirmiyorsa ve bu tradelerden hep kar yazıyorsa önünde saygıyla eğilip ceketimi iliklerim

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Büyük hata resmi yanlış okuyorsun. Benim lafım üzerine laf etmende cabası daha öğrenecek çok şeyin var.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Büyük hata resmi yanlış okuyorsun. Benim lafım üzerine laf etmende cabası daha öğrenecek çok şeyin var.
    Hicbir yanlış okuma yok.
    Burda herkes birbirini tanıyor.
    Ne niyetle söyledigin apaçık belli.
    O 3 kişiyide gorecegiz ileride.
    Maalesef yanlışsın. Saçma bir inadın var.
    Neyse uzatmayayım

6. Çok küçük takiplik (izli mermi atmıştım) almıştım ilerde girerim diye; malesef hemen yükseldi bende bugün hepsini sattım ama şu an piyasanın değerine bakınca en alınacak kağıtlerindan biri, hepinize bol kazançlar uzun süredir bu kağıtta duranlar sabırlı olun inşallah bu kağıtta karşılığınızi alacağınızı düşünüyorum

7.  Alıntı Originally Posted by Vallis Yazıyı Oku
    Hicbir yanlış okuma yok.
    Burda herkes birbirini tanıyor.
    Ne niyetle söyledigin apaçık belli.
    O 3 kişiyide gorecegiz ileride.
    Maalesef yanlışsın. Saçma bir inadın var.
    Neyse uzatmayayım
    Benim nazım o kişiye geçer yazmışım. Sen niye bu kadar üzerine alındın ki. Bende inat olmaz analiz olur.

Tamam ben yanlışım siz üstadsınız.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8. Neyse arkadaşlar içinizde en yaşlı benim galiba 1966 doğumluyum en yaşlınız olarak size diyorum ki boş verin böyle sene de bir denk gelecek günde yanlış anlaşılmalardan veya küçük şeylerden bir birinizin moralini bozmayın hepinizin bilgi ve tecrübelerinden ayrı ayrı istifade ediyorum hepinize saygım var sonuca odaklanalım teşekkürler
    "Ne kadar hesap yaparsanız yapın hesapta olan değil nasipte olan gelir başınıza"

Sayfa 799/992 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •