Sayfa 841/1001 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891941 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,721 - 6,728 arası.

Konu: Viop XXXII

1. deniz43'ün hiç tepeden bir şey aldırdığını görmedim, alım-satım tavsiyesi verdiğini de verileri koyuyor önünüze siz özümsüyor gerekeni yapıyorsunuz , dışardan takip ediyordum forumu yeni üye oldum ,Deniz hocanın yazdıkları ile 5.75'ler den beri dolar yatırımı yapıyorum sanırım bu en iyi cevaptır.

2.  Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    Belki iyi bir insandır, iyi bir araştırmacıdır, okuyucudur, ekonomisttir vs vs ama benim gördüğüm şeyler Dow 13k sı ve dolar tepelerinde foruma gelip yandık bittik feryadları ve terste kalan dolarcılar Başka bir şeyini görmedim bu başlıkta... İnan pozitif bir şeyini görsem onu da yazardım.

Bak Sindoma ya defalarca dedim borsa zirvedeyken, kısa vade iyi trade ediyorsun ama biraz geniş bak diye...

Az kafası basıyorsa anlamıştır borsanın sert düşeceği ve kısa vade alım yönünde işlemleri ile ilgili onu uyarmaya çalıştığımı...

Neyse piyasa düştü bende sindo ya takılmaya başladım ufak ufak o da alındı ve çirkinleştirdi mevzuyu...

Bunca çirkinliğe rağmen kısa vadede gördüğüm en iyi trader Sindoma dır forumda derim...

Ama bu orta-uzun trade işinde ne kadar beceriksiz ve at gözlüklü olduğu gerçeğini söylememe de engel değil...
    Sana geçen burada yazdığımı çok çabuk unutuyorsun bana bulaşma dediğim halde yorumlamalar yapıyorsun.
    Burada borsanın piriiiiiiiiiiiiii miş gibi herkese laf yetiştiriyorsun , sen burada çoğu kişinin nasıl oyun oynadığını bile bilmiyorsun.
    Hele benim oyunumu hiç bilemezsin bu yüzden bu işleri bırak kendi işine bak.

MİDAS aplikasyonu indirme linklerine koymuş.
    Şu an sadece 200 kişiye açmışlar denilmekte..
    https://play.google.com/store/apps/d...m.getmidas.app

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Sana geçen burada yazdığımı çok çabuk unutuyorsun bana bulaşma dediğim halde yorumlamalar yapıyorsun.
    Burada borsanın piriiiiiiiiiiiiii miş gibi herkese laf yetiştiriyorsun , sen burada çoğu kişinin nasıl oyun oynadığını bile bilmiyorsun.
    Hele benim oyunumu hiç bilemezsin bu yüzden bu işleri bırak kendi işine bak.
    Yok sana taktım uğraşacam diyen taraftın sen...

Ben bana bulaşma diyen taraftım...

Çabuk unutuyorsun...

5. 1245 de koydum bu grafı kapanan topiklerde mevcut.Ara ara güncelledik.
    Formasyon hedefi 160.000-161.000 verdim =159.000 gördü endeks + 1000-2000 sapma = Oda nazar boncuğu olsun.
    Burada herkes kimin ne olduğunu biliyor bu yüzden herkes kendi işine bakacak.
    Kolay gelsin.

6.  Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    Yok sana taktım uğraşacam diyen taraftın sen...

Ben bana bulaşma diyen taraftım...

Çabuk unutuyorsun...
    Uğraştım ya burada geçen ağladın zırladın bıraktım .
    Utanmadan ayhana yazarken beni zikrediyorsun ne biliyorsunda konuşuyorsun.
    Bu yüzden işine bakıcan bak uyarıyı aldın herkes rahatsız bu hareketlerinden efendi efendi yaz .

Benim 50 dolarıda versin

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. HAKAN AKBAŞ
    @hakana
    ·
    7d
    #Biden yönetimi bu hafta $3 trilyon dolarlık yeni bir paket daha açıklamaya hazırlanıyor.

Ne kağıt varmış bas bas paraları leylaya

Sayfa 841/1001 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891941 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •