Sayfa 889/1027 İlkİlk ... 389789839879887888889890891899939989 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 7,105 - 7,112 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Ha ben ilk fırsatta bu yaz içi bana dip gibi geldiği noktalardan gram altına geçerim o başka.)))))))))))Bir ay falan faize devam sanırım.

Alıntı Originally Posted by kulhakki99 Yazıyı Oku
    Dolar artarken oyu on milyon çoban değerinde olanlar forumu halay ve gülücük emojileriyle doldıruyordu. Şimdi dolar değer kaybederken bu arkadaşlar karalar bağlamış görünüşe bakılırsa. Ne kadar yazık. Türkiyenin dış borcu yüksek olduğunu düşünenler ki bunun çoğu kamu borcu değil dünya ülkelerinin dış borç listesini alıp incelesinler lütfen.

Venus_V3_5570 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben burada karalar bağlamış birini görmüyorum en azindan forumun 2 yıllık dolarları arasında böyle birileri yok. Siz tl cimisiniz yada necisiniz ben diyorumki 2.90 dan bu yana yani mayıs 96 dan beri dolardayım. Sen ne diyorsun ne zamandır nereye yatırın yapıyorsun. Sana tavsiyem dolardan bi bok olmaz topiğine gitmen ve alaman topçusunun bıraktığı yerden konuyu eşelemeye devam etmen

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,455
    Şöyle yada böyle seçim sonuçlarına saygı duyuyorum....istediğim olmadı ama gerçekte bu..hayırlısı diyelim..doların 4.22 ye inmesi muhtemeldir..ytd.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Yılanoğlu direniyor mu nedir ))))))))

5. Bakalım soğan-pataes kuruna ithalat darbesi yapılacak mı ?

6.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Şöyle yada böyle seçim sonuçlarına saygı duyuyorum....istediğim olmadı ama gerçekte bu..hayırlısı diyelim..doların 4.22 ye inmesi muhtemeldir..ytd.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    e zaten sıkıysa duyma dimi

bütün basın devlet herşey tek bir adamın emrinde olsun ondan sonra göstermelik yapılan seçimlerde her türlü dalavereyle elde edilen sonuca saygı duyulsun. İlk seçimde gene muhalif kitleler koşa koşa gidip reise konu mankeni olup meşruiyet vereceklerdir.

muhalifim diyen böyle oldukça artık yüzde yüz eminim Recep Tayyip Erdoğan ömrünün sonuna kadar devlet başkanlığı yapacaktır. Kimsenin söylenmeye hakkı yok.

Dolarda tahminim gibi gevşiyor bence dahada gevşeyecektir hele reis akılcı bir kaç adım atarsa.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Seçimleri, milliyetçi cephe kazandı.
    Malesef, ben ve benim gibi düşünen insanlar kaybetti.
    Zamanında, gereken adımları atmadığım ve 1 dolar bile almadığım, paramı faize bağladığım için, daha önce param erimişti.
    Dün itibarı ile gelecek için umutlarım da eridi.

Bundan sonra ne eğitim iyiye gidecek, nede ekonomi.
    Eskisinden daha milliyetçi bir çizgi olacak.
    Büyük ihtimal, cezaevlerinde ne kadar suçlu, ne kadar mafya varsa salınacak.

İlk başlarda, dolar, euro, faiz düşer gibi yapıp tekrar zıplayacak.
    İlk başlarda, borsa yükselir gibi yapıp çok daha aşağılara inecek.

Tek tesellim, uygun fiyatla dolar alma fırsatı bulup, maddi zararımın bir bölümünü kurtarmış olacağım.
    O uygun fiyat neresi olur, sıkı bir takip içinde olacağım.

Manevi olarak kendimi nasıl toparlayacağım bilemiyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Seçimleri, milliyetçi cephe kazandı.
    Malesef, ben ve benim gibi düşünen insanlar kaybetti.
    Zamanında, gereken adımları atmadığım ve 1 dolar bile almadığım, paramı faize bağladığım için, daha önce param erimişti.
    Dün itibarı ile gelecek için umutlarım da eridi.

Bundan sonra ne eğitim iyiye gidecek, nede ekonomi.
    Eskisinden daha milliyetçi bir çizgi olacak.
    Büyük ihtimal, cezaevlerinde ne kadar suçlu, ne kadar mafya varsa salınacak.

İlk başlarda, dolar, euro, faiz düşer gibi yapıp tekrar zıplayacak.
    İlk başlarda, borsa yükselir gibi yapıp çok daha aşağılara inecek.

Tek tesellim, uygun fiyatla dolar alma fırsatı bulup, maddi zararımın bir bölümünü kurtarmış olacağım.
    O uygun fiyat neresi olur, sıkı bir takip içinde olacağım.

Manevi olarak kendimi nasıl toparlayacağım bilemiyorum.
    O uygun fiyat temmuz un 2. haftası 4,08/4,20 aralığı olabilir..Bol kazançlar
    hakuna matara....memento mori.

Sayfa 889/1027 İlkİlk ... 389789839879887888889890891899939989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •