Sayfa 90/310 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 713 - 720 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,389
     Alıntı Originally Posted by selimm Yazıyı Oku
    8jk Lens'le her konuda anlaşmış.
    bizimkilerin son dakikada araya girdiği konuşuluyor inş doğrudur bu haber

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,389
     Alıntı Originally Posted by DrX Yazıyı Oku
    Caner, Gökhan Gönül geçen sene gitti. Üstüne üstlük Beşiktaş şampiyon oldu. Geçen seneki Fener kadrosunda taraftarın en çok beğendiği Lens bu sene Beşiktaşa gidiyor. Beşiktaş yönetimi iki senedir Fenerbahçeyi tarihinde olmadığı kadar aşağılıyor.

Kulübü iflas noktasına getiren bizim yönetim yana yakıla kiralık, çapsız oyuncuların peşinde koşuyor.

Kulübü iflasa götürürken milyon Euroları Guiza gibi sayısız oyuncu transferi ile çarçur ettiler. Milyon Eurolara aldılar bedavaya gönderdiler..

Bu yönetimin gitmesi lazım...
    bugünkü durumun en büyük etkeni 3 temmuz , 3 temmuz olmasaydı eğer fenerbahçemiz üst üste şampiyonluklar serisi yaşayacaktı büyük ihtimal

Eğer birine b.k atacaksak bu kişi Mehmet Ali Aydınlar denen hain olmalı , ağaç baltayla kesildiğine değilde baltanın sapının ağaçtan olmasına yanarmış (üzülürmüş).

Yönetime bende kızıyorum çoğu zaman ama unutmayalım bu adam sarı lacivert için içeride yattı aylarca , bence bu kadar toleranssız olmamlıyız...

Defansda işimiz var bu yıl.. Adamlar ilk tehlikede attılar gölü.. Hasan Ali o topa müdahale edeceksin kaçırmayacaksin..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Fenerbahçe 1 Strum Graz 1 MS

Böylece play-off turuna yükselmiş olduk.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Defansda işimiz var bu yıl.. Adamlar ilk tehlikede attılar gölü.. Hasan Ali o topa müdahale edeceksin kaçırmayacaksin..
    İlk tehlikede veya kaleyi tutan ilk şutta gol yemek volkanın ihtisas alanı...geçen sene defansımız iyiyken en az 10 gol bu şekilde yendi )))

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ozan, H. Ali, Salih bir gün düzelecek derken ölüp gidecez

7. Öne geçince geriye yaslanışı bariz gördük, Hoşgeldin Aykut hocam

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Roman maalesef cok yumusak, yerine iyi bir adam almaliyiz

Sayfa 90/310 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •