Onemli Gunler Banner
Sayfa 928/929 İlkİlk ... 428828878918926927928929 SonSon
Arama sonucu : 7432 madde; 7,417 - 7,424 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,450
     Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Kardeş ayıp olan birşey yok. Alacam , alıyorum . 1 gün sonra stop oldum!!! aynı günün akşamı 3 dolar beklenti. Hisse 1.35 dolar oysa. Haydaaa. Şimdi ben zaten!! trade ediyorum.
    1 ay önce sektör düzelsin alırım demişsin froto için şimdi alıyorum diyorsun ee sektör mü düzeldi diye soruyoruz. Nesi ayıp bunun.

Kısa vade trade lerini bir heyecan içinde foruma yansıtmak kimse için doğru bir davranış değil bence.
    İsdmr var elimde diyorum sen hala trade ettiklerimi konuşuyorsun.... Seninki polemik..başka bir şey değil.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,450
    Ha foroto kısa vadede 1400 ü görsün, gözünün yaşına bakmam... Çünkü şirketin yllardır hangi fk ve Pd/Dd değeri ile fiyatlandığını takip ederim. her zaman..

3.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Sektör düzelmedi mathias frotonun fiyatı düştü..... Yani ucuzladı şirket..bu şirkette ucuzken kaçırılmaz... Hem burda ne yazacağımıza sen mi karar verceksin? Benim elimdeki uv hisselerden acaba sen de ne kadar var? Getiri hesabına hiç girmeyelim, şaşar kalırsın.. İlla söyleteceksiniz adamı...
    Yapma bunu human. Ben sana başka bişiler anlatıyorum bende bi portföy var seni döver var ya. Para kadar konuş ulann!! Bir gösteririm şaşar kalırsın.!!! Yapma. liseli ergen ağızları bunlar.
    Benim kim olduğumu biliyor musun misal? Kaç para ile oynadığımı. Kimlerle kontağımın olduğunu. Yani boş muhabbet bu. El şeyini görene kadar herkes kendinin kini bilmem ne sanırmış diye bir laf vardır. Yapma. Biraz başka seviye birisi anında notunu verir sen bu yönden girersen lafa. Sana arkadaş tavsiyesi.

Yoksa kimse senin elindeki trade lik yüzde 20 nin yüzde 30 ile 1070 den aldın ertesi gün 1082 den sattın falan. Yada eregl de olduğu gibi stop oldun. İnan kimsenin umurunda değil. Ha forumu biraz hareketlendirim de belki bi paralı bir tip gelir yazdıklarıma bakarak çizer falan 10 12 tl üstten satar yoluma bakarım bende derdin de değilsen tabi.

4. 2025 e kadar foruma veda
    Gerçekten saçma bir hal aldı.
    Umarım en kısa sürede 1400 olurda, dökülecekler dökülür.
    2025 yılında görüşmek üzere.
    2025 yılında 1. Gün frotolarımın adet olarak ne kadar arttığını yazarım. Yüzdesel olarak tabii ki.

Kendinize iyi bakın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,450
     Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Yapma bunu human. Ben sana başka bişiler anlatıyorum bende bi portföy var seni döver var ya. Para kadar konuş ulann!! Bir gösteririm şaşar kalırsın.!!! Yapma. liseli ergen ağızları bunlar.
    Benim kim olduğumu biliyor musun misal? Kaç para ile oynadığımı. Kimlerle kontağımın olduğunu. Yani boş muhabbet bu. El şeyini görene kadar herkes kendinin kini bilmem ne sanırmış diye bir laf vardır. Yapma. Biraz başka seviye birisi anında notunu verir sen bu yönden girersen lafa. Sana arkadaş tavsiyesi.

Yoksa kimse senin elindeki trade lik yüzde 20 nin yüzde 30 ile 1070 den aldın ertesi gün 1082 den sattın falan. Yada eregl de olduğu gibi stop oldun. İnan kimsenin umurunda değil. Ha forumu biraz hareketlendirim de belki bi paralı bir tip gelir yazdıklarıma bakarak çizer falan 10 12 tl üstten satar yoluma bakarım bende derdin de değilsen tabi.
    mathias harbiden senin ciddi sıkıntıların var...Neden insanlarıın senden hoşplanmadığını anlıyorum... Bir daha yazmassan sevinirim. Muhatap olmak istemiyorum seninle... Burası froto başlığı.. ereğliyi burda konuşmakta ısrar etmenin bir anlamı yok... Sen hep kaybedenler kulübünde olacaksın.. Çünklü gerçekten sen hayatını olumsuzluklar ve çatışma üzerine kurmuşşsun.

6. İyi indirim yapmislar araba degistirelim dedik, froto-toaso disinda ne var ne yok gonderdim, hayirlisi artik...

7.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    mathias harbiden senin ciddi sıkıntıların var...Neden insanlarıın senden hoşplanmadığını anlıyorum... Bir daha yazmassan sevinirim. Muhatap olmak istemiyorum seninle... Burası froto başlığı.. ereğliyi burda konuşmakta ısrar etmenin bir anlamı yok... Sen hep kaybedenler kulübünde olacaksın.. Çünklü gerçekten sen hayatını olumsuzluklar ve çatışma üzerine kurmuşşsun.
    Kimleri okuyoruz kimler ne kafalar ile yazıyor şu forumda yarabbim. Bugün almış yarın satmış akşamına 3 dolar hedef vermiş bizi ti ye almış , froto 1 ay önce satmış sektör mektör demiş şimdi alıyorum hedef 1400 diyor sektör mü değişti diyoruz ayıp oluyor böyle sorular sorma diyor. Biraz daha deşince kişilik mişilik bende bi portföy var senin kini döver 15 yaş liseli ergen muhabbetleri biraz daha deş bu sefer sen kaybedensin bilmem ne . aklınca kişilik analizlerine girmeler falan. Allah akıl fikir versin diyecem ama vermemiş belli . bu yaşdan sonra da zor be. farklısın diye düşünürdüm senin o leş eregl ci tayfadan ama senin de bi farkın yok muş be birader.

8.  Alıntı Originally Posted by Fabric Yazıyı Oku
    2025 e kadar foruma veda
    Gerçekten saçma bir hal aldı.
    Umarım en kısa sürede 1400 olurda, dökülecekler dökülür.
    2025 yılında görüşmek üzere.
    2025 yılında 1. Gün frotolarımın adet olarak ne kadar arttığını yazarım. Yüzdesel olarak tabii ki.

Kendinize iyi bakın.
    Benzer görüşleri benimsiyor ve ben foruma ara vermeyi karara bağlıyorum.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 928/929 İlkİlk ... 428828878918926927928929 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •