Sayfa 93/175 İlkİlk ... 43839192939495103143 ... SonSon
Arama sonucu : 1400 madde; 737 - 744 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1. Her iki hisse bende de mevcut cwenerji hiç satmadım halka arz ve bir miktar ekleme ile devam ediyorum eupwr üç defa alıp sattım dördüncü ye alım yapmıştım doğru karar vermişim kendi adıma cwenerji buna göre daha az pirimli ilerleyen zamanda duruma göre bakarım herkese bereketli kazançlar dilerim

2. smart g 24 mart 2022 14 00 tl den borsaya girdi bölünmüş şekli 700 tl 17 kasım 2022 de 283 20 gördü bölünmüş şekli 141 60 görmüş oldu 15 mayıs 2023 de en düşük 50 90 kadar geldi şu an cari fiyat 90 90 8 ay önce alanın % 55 zararı var demektir
    smart g 3 aydan 3 aya 2 788 milyar hasılat yapmış sermayesi 306 milyon lot başı 9.11 tl lik üretip satmış cari fiyat 91 90 lot başı 9 11 cari fiyata bölünce 10 misli işlemden görüyor 141 60 dan niye 50 90 kadar düştü hala niye en yüksek gördüğü yeri görmedi geçen sen 12 aylık hasılat 2 200 milyar 12 aylık 2023 için 4 000 milyarın üzeri hasılat olabilir onun için hisselerde fiyatları önemli borusan da % 70 ihracat yapıyor diğer satışlarını da dolar üzerinden satıyor 141 750 sermaye lot başına 18320 tl üretip satmış cari fiyat 282 00 tl 1. 54 yani bir buçuk misli fiyattan işlem görüyor amerikada 3 / 4 misli oluğunda hisse fiyatı balon kabul ediyorlar borsada sıfırın altı yok tavan ın üstü de yok speğin insafına kalmış .
    yatırım tavsiyesi değildir

3. Hey allahım ya )

4.  Alıntı Originally Posted by ikasemre Yazıyı Oku
    1) İnvertör üretimi için arge çalışmaları devam ediyormuş. Yerli belgeli olarak üretileceğini söylediler. Şirket ges santrallerinde kullanılan kablo hariç bütün ekipmanları kendi bünyesinde barındırmak istiyor.

2) Bu yıl 20.000 adet dağıtım trafosu üretileceğini daha evvel söylemişti behiç bey.

3-4) 5 yıl boyunca kapasite artışlarının pazar ihtiyaçlarına göre devam edeceğini söylediler.

5) Depolama konusunda hidrojen ile ilgili birtakım gelişmeler oluyor anladığım kadarıyla, olgunlaşınca bilgisini kap üzerinden geçeceklerdir diye tahmin ediyorum.

6) altes alm. sanayi şirketi alınmadı, onların fabrika arazisi ve üzerindeki fabrikası alınmış oldu, alınan fabrika peak pv fabrikasının çok yakınında. Peak pv nin mevcut fabrikasının yanındaki arazi daha evvel zaten alınmıştı oradaki fabrika inşaatı kapasiteyi 2,5 GW çıkarmak için başlamıştı. Belki bu fabrikada panel ile ilgili farklı bir bileşen üretilir henüz bir açıklama gelmedi.

Ek 29612

teşekkürler hocam altes alüminyumdan alınan arsada mevcut kapasitesi 10 bin olan dağıtım trafosu fabrikası yapılarak üretim kapasitesini 20 bine cıkarılacağını öğrendim twitterda genel kurulda bahsedilmiş

5. Merhaba arkadaşlar. Eski bir gesan kaybedeni olarak yuropawır alınır mı buralardan? Yarın biraz alayım diyorum

6.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar. Eski bir gesan kaybedeni olarak yuropawır alınır mı buralardan? Yarın biraz alayım diyorum
    Merhaba
    Ben hiç kimsenin tavsiyesine göre hisse alıp satmadım para senin kâr zarar senin o nedenle araştır ona göre kendi kararını kendin ver

7.  Alıntı Originally Posted by Yorgun savaşçı Yazıyı Oku
    Merhaba
    Ben hiç kimsenin tavsiyesine göre hisse alıp satmadım para senin kâr zarar senin o nedenle araştır ona göre kendi kararını kendin ver
    Araştırma amaçlı sordum zaten sn savaşçı. Hani her şeyi bilmek de zor. Özel bilgiler veya potansiyel duyumu veya tespiti olan var mı hisse için ne dersiniz. Cwene bu iyi dendi

8. Bugünde sağlam gidiyoruz ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 93/175 İlkİlk ... 43839192939495103143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •