Sayfa 941/1003 İlkİlk ... 441841891931939940941942943951991 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 7,521 - 7,528 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    https://www.sondakika.com/haber/habe...ecek-16198842/

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın NATO Zirvesi'ndeki Avrupa Birliği resti karşılık vermeye başladı. Erdoğan'ın " Türkiye'nin AB'de önünü açın, biz de İsveç'in üyeliği konusunda önünü açalım" sözleri sonrasında dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Avrupa Birliği'nde görevli üst düzey bir yetkili "Türkiye'nin vize serbestisi sonbaharda görüşülecek" sözlerine yer verdi.
    Biz de yedik
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Hani fıkra olsa gülerdim ama şu link doğruysa eğer 14.5 milyon kişi çalışarak 15 milyon emekliyi finanse etmeye mi çalışıyor yoksa ben mi yanlış görüyorum.

https://data.tuik.gov.tr/Bulten/Inde...22-49358&dil=1

Aynı sayılar almanya da 16 milyona emekliye karşılık 47 milyon çalışan.
    Çalışan sayısı 24-25 milyon olması lazım. Ama bu eyt sayesinde yakın zamanda bu %50-50 ye gelir. SGK tek çatı altında birleştiği için memur SGK ve Bağ-Kur emeklisi aynı çatı altında. Bağkur ve memuru ilave ettiğiniz de durum farklı olur diye düşünüyorum

3. Türkiye'de kayıtdışı ekonomi çok fazla bunu şuan çözmek mümkün değil. Bunun tek çözümü digital para ve nereden buldun yasası.

https://www.tiktok.com/@mekan_34vata...94040964435206
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyasi.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyasi.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyasi.!!!
    Bu ülke %60 faiz versede sorun çözülmez bu ülkenin sorunu yüksek faiz değil. Bu ülkede sorun kayıtdışı ekonomi ve kazanç dan kazanandan rant dan vergi alınmaması. Benim tahminlerime göre iki yıllık devletin giderini karşılayacak kadar vergi kaybı var. Çıkar nerden buldun yasasını. Tüm vatandaşı bir süzgeçten geçir. Vergisiz kazancı vergiye çevir.

7.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bu ülke %60 faiz versede sorun çözülmez bu ülkenin sorunu yüksek faiz değil. Bu ülkede sorun kayıtdışı ekonomi ve kazanç dan kazanandan rant dan vergi alınmaması. Benim tahminlerime göre iki yıllık devletin giderini karşılayacak kadar vergi kaybı var. Çıkar nerden buldun yasasını. Tüm vatandaşı bir süzgeçten geçir. Vergisiz kazancı vergiye çevir.
    Doğru tesbit.

Son düzenleme : kastirsef; 07-08-2023 saat: 00:40.

Sayfa 941/1003 İlkİlk ... 441841891931939940941942943951991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •